Home   Automobilių nuoma vestuvėms ir ne tik

Automobilių nuoma vestuvėms ir ne tik

Automobilių nuoma vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, jubiliejams, šventėms, palydoms, svečių pasitikimui oro uostuose ir kitoms progoms.

Mercedes-Benz S320

Trumpalaikė ir ilgalaikė prabangių Mercedes-Benz S320 automobilių nuoma pramogoms, renginiams, verslo kelionėms, vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Automobiliai nuomojami su vairuotojais, kalbančiais keliomis užsienio kalbomis. Dirbame visoje Lietuvoje
- vestuvėms;
- bernvakariams, mergvakariams, jubiliejams;
- šventėms;
- svečių pasitikimui oro uostuose ar kt.;
- palydoms (su ar be apsaugos);
- pažintinėms kelionėms;
- ir kitoms Jūsų pageidaujamoms progoms.


Audi a8 nuoma

Audi a8 automobilio nuoma
Laukiame atvykstant.

 


London taxi nuoma

London Taxi automobilio nuoma
Nuomojame retro stiliaus automobilį “London Taxi” (kartu su vairuotoju).
Šis originalus, baltos spalvos automobilis yra vienintelis Baltijos šalyse. Europai, pagal specialų užsakymą, buvo pagaminti tik trys tokie balti automobiliai (su vairu kairėje pusėje). Automobilis erdvus, patogus, keleiviams yra skirtos keturios vietos. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir juodos spalvos London Taxi automobilius.

 


Raktiniai žodžiai: automobilių nuoma, trumpalaikė nuoma, pigi autonuoma, automobilių nuomos paslaugos, nuoma, automobolių nuoma su vairuotojais, prabangių automobilių nuoma vestuvėms, autonuoma, car rent, rent a car Vilnius, car rental, Lietuva, Lithuania, Vilnius, vestuvės, vestuvių automobiliai.